Újrairatkozási kérvények benyújtása (2013–2014)

Kérjük mindazon hallgatókat, akik szeretnének visszairatkozni a 2013–2014-es tanévre, hogy küldjék el az on-line kitöltött kérvényeket az adott szakért felelős titkárnőnek 2013. szeptember 13. és 2013. szeptember 17. között (déli 12:00 óráig). A jelzett időpontot követően a kérvények ellenőrzésére kerül sor, majd e-mailben értesítjük azokat a hallgatókat, akiknek fizetési kötelezettsége van az egyetem vagy a kar felé. A kiküldött levél tartalmazni fogja a tartozás összegét, valamint azt az időpontot, amikor a kari titkárságon jelentkezni lehet az összeg befizetése és a tanulmányi szerződések benyújtása céljából.

A hallgatók visszairatkozása a Matematika és Informatika Karra a Babeş-Bolyai Tudományegyetem hallgatóinak szakmai tevékenységére vonatkozó szabályzat 26. és 27. cikke alapján történik, valamennyi pénzügyi kötelezettség teljesítését követően (tandíj, vizsgadíjak stb.), kizárólag az eredetileg választott szakra.

Újrairatkozási kérvény – formanyomtatvány