Tanulmányok hosszabbításának kérvényezése a 2013–2014-es tanévre

Kérjük mindazon hallgatókat, akik tanulmányaikat szeretnék meghosszabbítani a 2013–2014-es tanévre, hogy küldjék el az on-line kitöltött típuskérvényt az adott szakért felelős titkárnőnek 2013. szeptember 13. és 2013. szeptember 17. között (déli 12:00 óráig). A jelzett időpontot követően sor kerül a kérvények ellenőrzésére, majd e-mailben értesítjük azokat a hallgatókat, akiknek fizetési kötelezettsége van az egyetem vagy a kar felé. A kiküldött levél tartalmazni fogja a tartozás összegét, valamint azt az időpontot, amikor a kari titkárságon jelentkezni lehet az összeg befizetése és a tanulmányi szerződések benyújtása céljából.

A BBTE Matematika és Informatika Karán folytatott tanulmányok meghosszabbítása valamennyi pénzügyi kötelezettség teljesítését követően (tandíj, vizsgadíjak stb.) lehetséges, kizárólag az eredetileg választott szakon.

Hosszabbítási kérvény – formanyomtatvány