Nyílt Napok a Matematika és Informatika Karon

2013. április 1. és 5. között a BBTE Matematika és Informatika Kara megnyitja kapuit a középiskolás diákok azon csoportjai előtt, akik szeretnének betekintést nyerni a Kar tevékenységébe.

A Nyílt Napok keretében előadások hangzanak el a Babeş-Bolyai Tudományegyetem Központi Épületében (M. Kogălniceanu/ Farkas utca 1.), valamint az Informatika Intézet székhelyén (Campus, Teodor Mihali utca, 58–60.).

Kérjük az érdekelt középiskolai tanárokat, valamint a diákcsoportok szervezéséért felelős pedagógusokat, hogy vegyék fel a kapcsolatot az alább megjelölt személyekkel:

• dr. Robu Judit egytemi docens, e-mail: robu[at]cs.ubbcluj.ro (magyar tagozat)
  • dr. Brigitte Breckner egyetemi docens, e-mail: brigitte[at]math.ubbcluj.ro (BBTE Főépület)
  • dr. Christian Sacarea adjunktus, e-mail: csacarea[at]math.ubbcluj.ro (Informatika Intézet)