Locuri ramase libere în cămine prin NECAZAREA STUDENTILOR Facultății de Matematică și Informatică repartizați in a II-a etapa de cazare pentru anul universitar 2024/2025

• Căminul 1 Hașdeu: 29 locuri pentru fete (5 locuri/cameră, baie/oficiu comun)
  • Căminul 16 Hașdeu: 8 locuri pentru băieți (5 locuri/cameră, baie/oficiu comun)

Important:

Studenții interesați în obținerea unui loc de cazare rămas disponibil, trebuie să completeze formularul și să încarce o cerere la adresa: https://forms.gle/HVdTXYb8YDNwugmi7 pana in data de 7 octombrie 2024, ora 8,00.

IMPORTANT: La redistribuirea locurilor de cazare se va ține cont doar de cererile trimise pentru redistribuire! Cererile vor fi procesate în ordinea mediilor pe facultate (studenții vor fi ordonați in funcție de medie si forma de finanțare (buget si taxa)).

Rezultatele redistribuirilor în căminele studențești pe locurile rămase libere prin necazarea studenților din a II-a etapa de recazare, vor fi afișate in baza codului UNIC in ACADEMIC INFO in data de 7 octombrie 2024 după orele 18,00, iar cazarea se va putea face începând de marti, 8 octombrie 2024, orele 8,00 prin prezentarea direct la căminul repartizat.

Cererea de recazare 2024