« ȘCOALA DOCTORALĂ DE MATEMATICĂ ȘI INFORMATICĂ »

În atenția studenților Facultății de Matematică și Informatică: Instruirea de securitatea muncii și situații de urgență efectuată studenților din ciclurile de studii universitare de licență/master/doctorat, cu ocazia începerii activității în cadrul U.B.B. conform IP-SSM 53-1, în anul universitar 2024-2025

Cu ocazia începerii activității în cadrul UBB, an universitar (2024-2025), toți studenții Facultății de Matematică și Informatică au obligația să își însușească și să respecte legislația în vigoare:

Instructaj introductiv general SSM si SU studenti 2024.pdf – Instruirea de securitatea muncii și situații de urgență efectuată studenților din ciclurile de studii universitare de licență/master/doctorat, cu ocazia începerii activității în cadrul UBB conform IP-SSM 53-1, în anul universitar 2024-2025.

Recomandări privind prevenirea contaminării cu virusul SARS-CoV-2

Toți studenții facultății trebuie să confirme faptul ca au luat la cunoștință instructajul introductiv general prin completarea  următorului document. Acest document se va trimite semnat și scanat către facultate prin intermediul formularului de la adresa https://forms.office.com/e/sHMavptfL4 până la data de 15 octombrie 2024.