În atenţia studenţilor anului I, toate specializările

Studenţii anul I nivel licenţă sunt rugaţi să trimită la adresa de email: cereri.studenti@cs.ubbcluj.ro până la data de 3 martie 2016 o copie scanată a cărții de identitate faţă/verso. Studenţii sunt rugaţi să trimită un singur fişier scanat denumit CI.nume.prenume.grupa.numarmatricol.extensie (extensia sau formatul fişierului poate fi pdf sau jpg).

De asemenea, studenţii anului I, copii de cadre didactice, sunt rugaţi sa trimită şi o adeverință scanată de la locul de muncă al părintelui din care să rezulte că este copil de cadru didactic. Studenţii sunt rugaţi să numească acest fişier adeverinta.nume.prenume.grupa.numarmatricol.extensie (extensia sau formatul fişierului poate fi pdf sau jpg).