II. félévi ösztöndíjak, 2019–2020-as egyetemi tanév (a fellebbezések megoldása után)

FRISSÍTÉS: Az e-mailben elküldött banki dokumentumon kötelező feltüntetni a következőket: a kar neve, személyi szám (CNP), az ösztöndíj típusa, évfolyam, leánykori név (amennyiben változott), és a kitöltés időpontja. A jelenlegi helyzetre való tekintettel a személyzeti ügyosztály elfogadja az elektronikus formában letöltött banki dokumentumot is – például az internetbank felületéről generált PDF állományt.

A fellebbezések megoldását követően az ösztöndíjasok listája elérhető az AcademicInfo oldalon.

Kérjük azokat az ösztöndíjas hallgatókat (tanulmányi-, érdem- és szociális ösztöndíj), akiknek a BBTE személyzeti ügyosztályán nem sikerült leadniuk az IBAN-számot, sürgősen küldjék el a bank által kibocsátott számlaszámot a social@ubbcluj.ro e-mail címre.

tárgy: cont Facultatea de Matematică și Informatică (Matematika és Informatika Kar számlaszám)
azonosítási adatok: Facultatea de Matematică și Informatică (Matematika és Informatika Kar)
a hallgató neve:
szak: