Ierarhizarea studentilor la finele anului universitar 2023/2024 pe forme de finantare

Ierarhizarea studentilor la finele anului universitar 2023/2024 pe forme de finantare se afiseaza in perioada 4-6 septembrie 2024 pe site-ul facultatii.

Studentii din anul I si II nivel licenta si anul I master sunt rugati sa isi verifice toate notele obtinute in anul universitar 2023/2024, iar daca identificati anumite probleme (cum ar fi o nota netrecuta in catalog sau orice alte probleme), va rugam sa contactati cadrul didactic titular de curs.

Pentru locurile bugetate exista obligativitatea depunerii diplomei de bacalaureat si a foii matricole la dosarul studentului in cazul studenilor de la nivel licenta si a diplomei de licenta in original pentru studentii din anul I master.