Hotărârea 458/25.03.2013 privind accesul în sălile Facultăţii de Matematică şi Informatică

În vederea bunei desfăşurări a activităţilor din sălile gestionate de facultatea noastră, Comisia Executivă a Facultăţii de Matematica şi Informatică hotărăşte:

• se pot desfăşura activităţi în sălile gestionate de Facultatea de Matematică şi Informatică numai în perioadele când nu există activităţi didactice şi ştiinţifice ale cadrelor didactice din facultatea noastră;
  • facultăţile doritoare a desfăşura activităţi în sălile gestionate de Facultatea de Matematică şi Informatică vor depune la Decanatul Facultăţii de Matematică şi Informatică o cerere în care vor menţiona: tipul activităţii, scopul activităţii, programul activităţii, organizatorul acţiunii, participanţi din UBB, participanţi din afara UBB (lista nominală). Cererea trebuie să aibă aprobarea decanatului facultăţii organizatoare, iar prin depunerea cererii, organizatorii îşi asuma desfăşurarea activităţilor în scopurile pentru care acţiunea a fost aprobată.

Versiunea PDF