Főző Attila digitális pedagógiai előadássorozata a Magyar Matematika és Informatika Intézet koordinálásával (2017–2018-as tanév)

A Babeș–Bolyai Tudományegyetem reál szakos hallgatóinak tartandó digitális pedagógiai előadássorozat 2017. december 15-én, 2018. január 12-én és 2018. január 19-én lesz, péntekenként 16:00 és 20:00 óra között. Mindhárom alkalommal a BBTE főépületének 2/I-es termében (Nicolae Iorga terem) lesznek kivetítve az online előadások. A témakörökkel kapcsolatos további részleteket hamarosan közölni fogjuk az előadásra beiratkozott hallgatókkal.

Az online előadásokat dr. Főző Attila, az IVSZ (Informatikai Vállalkozások Szövetségének) oktatási projektkoordinátora, a Europe Code Week magyarországi nagykövete tartja. Dr. Főző Attila az IVSZ magyarországi és nemzetközi köznevelési, digitális pedagógiai projektjeinek szakmai koordinációjában dolgozik a digitális írástudás fejlesztésének érdekében.

Az előadássorozat a Számítógéppel támogatott oktatás tantárgy keretén belül zajlik, amelyet a Magyar Matematika és Informatika Intézet koordinál a Babeș–Bolyai Tudományegyetem magyar tagozatának mindazon hallgatói számára, akik a pedagógiai modult is felvették.