Csatlakozz a Budapest APG Kolozsváron megrendezésre kerülő Innovációs versenyéhez!

APG’s Innovation Contest in Cluj-Napoca 2015Az EIT Digital Budapest Társult Csomópont és a Hackathon-in-a-box Creative Ideafactory az ARISE Europe program támogatásával Hackathon roadshow-t szervez Szlovéniában, Szlovákiában és Romániában! A harmadik hackathont Kolozsváron tartjuk meg, a rendezvényre early-stage és már működő startupok jelentkezését várjuk.

Időpont: 2015. november 6–7.

Helyszín: Babeș–Bolyai Tudományegyetem, Kolozsvár, Mathematicum, Ploieşti (Hosszú) utca 23–25., I. emeleti olvasóterem

A verseny témái szervesen kapcsolódnak az EIT Digital tevékenységeihez:

Cyber-Physical Systems, Future Cloud, Future Networking Solutions, Health & Wellbeing, Privacy, Security & Trust, Smart Energy Systems, Smart Spaces, Urban Life and Mobility.

A Creative Idea Factory Hackathon-in-a-box innovációs versenyén különböző találmányok, termék- és szolgáltatásötletek, valamint mobil applikációk és játékok versenyeznek egymással. A résztvevőknek lehetőségük nyílik, hogy csapatokban dolgozzanak az ötleteiken, hogy belekóstoljanak a startupok világába, és hogy megértsék az üzleti mentalitás alapjait. A csapatmunka során tapasztalt mentorok segítségével kidolgozhatják az ötletüket, üzleti tervüket, és felmérhetik annak piaci lehetőségeit, majd a rendezvény végén egy szakértőkből és befektetőkből álló zsűri előtt bemutathatják projektjeiket.

Partnereket keresel? Tölts velünk két napot, és dolgozd ki üzleti terved!

Próbáld ki magad, és tapasztald meg, hogyan tudnád bemutatni egy elevator pitch keretében az üzleti terved egy venture capital eseményen.

Regisztráció: https://www.eitdigital.eu/news-events/events/article/join-budapest-apgs-innovation-contest-in-cluj-napoca/ legkésőbb 2015. november 5-ig.
A rendezvény nyelve: angol

Kérdések és további információ esetében, kérjük, írjon a következő címre: balint.fugi@budapestclc.elte.hu