Bit- és számtologatók – 2024. március 14.

A Bit- és számtologatók 2024. március 14-i ülésszakán bemutatjuk, hogy milyen programokkal készül az idei évben az IT Plus klaszter és a Harghita Business Center vállalkozói inkubátorház az egyetemisták számára.

Ismertetjük a 2024-es internship és mentorprogramot, és a programban részt vevő IT cégek is mesélnek majd arról, hogy milyen feltételekkel várják szakmai gyakorlatra az egyetemistákat. Szó lesz a Hargitai Informatikus Találkozóról, a HInTáról is, amelyre idén új helyszínen kerül sor, de beszélünk majd a Digitális Kaláka hackathonról és a Digitális Székelyföld Konferenciáról is.

A programismertető után a résztvevőket társasjátékestre várjuk, amelyet A Kocka Másik Oldala csapata szervez. Figyelem: a résztvevők között egy négynapos HInTa-belépőt is kisorsolunk!

Helyszín: BBTE főépület, 5/I-es előadóterem

Időpont: 2024. március 14., csütörtök, 18:30 óra