A Matematika és Informatika Kar hallgatóinak figyelmébe: munkavédelmi és vészhelyzeti tájékoztatás az alapképzésben, magiszteri és doktori képzésben részt vevő hallgatóknak, a BBTE oktatási tevékenységeinek kezdetén, az IP-SSM 53-1 szerint, 2024–2025-ös egyetemi tanév

A BBTE keretében zajló oktatási tevékenységek kezdetén, a 2024/2025-ös egyetemi tanév elején kérjük a Matematika és Informatika Kar hallgatóit, hogy olvassák át és tartsák be az érvényes munkavédelmi és vészhelyzeti szabályokat:

Általános munkavédelmi és vészhelyzeti képzés – munkavédelmi és vészhelyzeti tájékoztatás az alapképzésben, magiszteri és doktori képzésben részt vevő hallgatóknak, a BBTE oktatási tevékenységeinek kezdetén, az IP-SSM 53-1 szerint, 2024/2025-ös egyetemi tanév

A SARS-CoV-2 vírus terjedésének megelőzésére vonatkozó javaslatok – A Kar valamennyi hallgatójának az alábbi alábbi dokumentum dokumentum kitöltésével vissza kell igazolnia, hogy tudomásul vette az általános bevezető tájékoztatást. Az aláírt és beszkennelt dokumentumot 2024október 15-ig el kell küldeni a kari titkárságnak az alábbi űrlap kitöltésével: https://forms.office.com/e/sHMavptfL4.