Információmérnöki szakos végzősök figyelmébe: a 2013 szeptemberi diplomavizsgával kapcsolatos tudnivalók

A bukaresti Politechnika Egyetemmel aláírt egyezmény szerint  a végzős információmérnöki szakos hallgatók diplomavizsgájára 2013. szeptember 17-én kerül sor Bukarestben.

A diplomavizsgára történő beiratkozás 2013. szeptember 9-én, a Matematika és Informatika Kar titkárságán, 09:00 és 12:00 óra között lehetséges. Későbbi jelentkezéseket nem áll módunkban elfogadni.

A végzős információmérnöki szakos hallgatók figyelmét felhívjuk arra, hogy amennyiben 2013 szeptemberében részt szeretnének venni a diplomavizsgán, bővebb információkért látogassák meg a bukaresti Politechnika Egyetem honlapját.

Egyéb tudnivalókért a szakért felelős titkárnőket is lehet kérdezni az alábbi e-mail címeken:

Coldea Gafia: gcoldea@yahoo.com
Giurgiu Erzsébet: elis_giurgiu@yahoo.com

A beiratkozáshoz szükséges iratokról az alábbi bejegyzésben lehet tájékozódni.