Érdemfizetések a Matematika és Informatika Karon, 2024. október

A Matematika és Informatika Karon az érdemfizetésekre az alábbi naptár szerint lehet benyújtani a pályázatokat:

Naptár

• 2024. október 16 – 2024. október 20. – a jelentkezők beiratkozása, a pályázati dossziékat e-mailben kell elküldeni az intézeti titkárságoknak. A dossziénak az alábbi dokumentumokat kell tartalmaznia:
    • a beiratkozáshoz szükséges kérvény (1-es Melléklet);
    • Europass-formátumú aktualizált CV;
    • önértékelési lap az elmúlt öt egyetemi tanévre vonatkozóan – 2019/2020, 2020/2021, 2021/2022, 2022/2023, 2023/2024 (2.1-es melléklet)
    • saját felelősségű nyilatkozat arról, hogy az információk a BBTE-n végzett saját tevékenységre vonatkoznak és megfelelnek a valóságnak (3-as melléklet)
  • 2024. október 21–22. – a benyújtott pályázatok kiértékelése és az értékelés eredményeinek kifüggesztése;
  • 2024. október 23., 12:00 óráig – a fellebbezések benyújtása e-mailben az intézeti titkárságoknak;
  • 2024. október 23. – a fellebbezések megoldása és a végleges eredmények kifüggesztése;
  • 2024. október 24. – a végleges eredmények érvényesítése és az eredmények kifüggesztése.

Ebben az évben 3 érdemfizetésre lehet pályázni, az alábbiak szerint:

• Matematika Intézet: 0 érdemfizetés
  • Informatika Intézet: 1 érdemfizetés
  • Magyar Matematika és Informatika Intézet: 2 érdemfizetés

A pályázati dossziét és az esetleges fellebbezéseket az alábbi e-mail címekre kell elküldeni:

Az érdemfizetések odaítélésére vonatkozó információk: a BBTE által jóváhagyott szabályzat, az intézetek belső kritériumai, valamint a kiértékelő bizottságok elérhetőek az alábbi dokumentumok között.

A Babeș–Bolyai Tudományegyetem által adott érdemfizetések megpályázásának kritériumai és keretmódszertana (módosítva és kiegészítve a 49/11.04.2022-es Szenátusi Határozattal)
Az érdemfizetések odaítélésére vonatkozó szabályzat a Matematika és Informatika Karon – Matematika Intézet
Az érdemfizetések odaítélésére vonatkozó szabályzat a Matematika és Informatika Karon – Informatika Intézet
Az érdemfizetések odaítélésére vonatkozó szabályzat a Matematika és Informatika Karon – Magyar Matematika és Informatika Intézet Intézet