A XXVII. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia díjazottjai

2024. május 18-án zárult a XXVII. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia. A kolozsvári ETDK sajátossága, hogy a hallgatók részvételi jogot szerezhetnek a magyarországi Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK), az adott tudományterületeken belül.

Informatika I.: elméleti módszerek, kísérletek, szimulációk, matematika és módszertan

• I. díj: Kaszta Tamás és Lieb-Hanna Georgina (szakmai koordinátor: Csató Lehel)
  • I. díj: Boga Zsombor (mentor és szakmai koordinátor: Kovács Péter, Sándor Csanád)
  • II. díj: Molnár Dávid (szakmai koordinátor: Kolumbán Sándor)
  • II. díj: Dobai-Pataky Attila (szakmai koordinátor: Csató Lehel)
  • III. díj: Lőrincz Adrien-Jenő és Mihály Sarolta (szakmai koordinátor: Kolumbán Sándor)
  • III. díj: Ács Hunor (szakmai koordinátor: Pável Szabolcs)

Dicséretben részesült: Holgyes Orsolya-Dorottya (szakmai koordinátor: Camelia Chira)

Az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Kaszta Tamás és Lieb-Hanna Georgina, Boga Zsombor, Molnár Dávid, Dobai-Pataky Attila, Lőrincz Adrien-Jenő és Mihály Sarolta, Ács Hunor, Holgyes Orsolya-Dorottya

Informatika II.: innovatív számítástechnikai termékek, alkalmazások

• I. díj: Gozner Máté és Fischer Mátyás-Zsigmond (mentorok és szakmai koordinátor: Fazakas Lóránt, Zölde Attila, Simon Károly)
  • I. díj: Lukács Zsolt (szakmai koordinátor: Szenkovits Annamária)
  • II. díj: Kovács-Elek Ákos és Szász Levente (mentorok és szakmai koordinátor: Gálfi Csaba, Szabó Zsolt, Sipos Áron, Sulyok Csaba)
  • II. díj: Kiss Krisztián és Jákó Dániel (mentorok és szakmai koordinátor: Petkes Kinga, Fekete Bence, Sulyok Csaba)
  • III. díj: Varga Dávid, Kari Tamás és Hanzel Szabolcs (mentorok és szakmai koordinátor: Péter Katalin, Füstös Ferenc, Sulyok Csaba)
  • III. díj: Máthé Edina és Veres Timea-Bernadette (mentorok és szakmai koordinátor: Farkas Eszter, Guti Zsombor, Simon Károly)

Az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Gozner Máté és Fischer Mátyás-Zsigmond, Lukács Zsolt, Kovács-Elek Ákos és Szász Levente, Kiss Krisztián és Jákó Dániel, Varga Dávid, Kari Tamás és Hanzel Szabolcs, Máthé Edina és Veres Timea-Bernadette, Péntek Aliz-Erzsébet (vezetőtanár: Pável Szabolcs)

Gratulálunk hallgatóinknak és felkészítő tanáraiknak!