Bit- és számtologatók – 2024. március 7.

A Bit- és számtologatók 2024. március 7-i ülésszakán bemutatjuk a Codespring mentorprogram elsőéveseknek Kolozsváron című képzésünket. Az eseményen megtudhatod, hogy hogyan alapozhatod meg informatikus-karriered Erdély egyik legfontosabb szoftverfejlesztő cégénél, és milyen készségeket kell elsajátítanod ahhoz, hogy az egyetem befejezésekor már tudjál programozni. Beszélgetünk majd arról is, hogy tanulmányaid hogyan alakulnak a BBTE-n, hogyan tudod a diákéletet egy hasznos szakmai gyakorlattal egyeztetni, illetve az infós álláslehetőségekről is.

A Codespring mentorprogram magyar nyelven, dedikált mentorok támogatásával, egy nagyszerű csapatban nyújt lehetőséget elmélyíteni az egyetemen szerzett tudást és versenyképes ismereteket szerezni az informatika világában – már elsőéveseknek is.

Helyszín: BBTE főépület, 5/I-es előadóterem
Időpont: 2024. március 7., csütörtök, 18:30