Înscrie-te la Google Developer Student Clubs – ediția Babeș-Bolyai

Google Developer Student Clubs ajunge în premieră la Universitatea Babeș-Bolyai! Cu o prezență de peste 1900 de cluburi înființate în peste 100 de tări din toată lumea, programul urmărește conectarea studenților pasionați de tehnologie prin organizarea de workshopuri cu tehnologii Google, sesiuni cu invitați experimentați din domeniu și multe altele.

Mai mult, ca membru al acestui club ai șansa exclusivă de a participa la Solution Challenge, un concurs în care vei rezolva una dintre cele 17 probleme de dezvoltare sustenabilă propuse de Națiunile Unite.

Înscrie-te astâzi și nu rata primul nostru eveniment (Info Session), care va avea loc între 16 și 20 octombrie (mai multe detalii în curând)!

Pentru a rămâne la curent, urmărește paginile noastre de social media și apasă butonul de join de pe site. Ne găsești pe toate rețelele aici.

Te așteptăm!