Yonder Tech Week

Suntem încântați să vă anunțăm că în perioada 2-6 noiembrie vom organiza a doua ediție a evenimentului Yonder Tech Week – conferința noastră destinată studenților, dar și celor curioși de domeniul IT, pentru a-i ajuta să ne devină viitori colegi „de breaslă”.

Anul acesta extindem evenimentul în online, având colegi speakeri și din Iași și din Cluj. Vom avea o săptămână plină de prezentări din arii diverse, atât tehnice, cât și de soft-skills – explicative, educaționale și inspiraționale.

Ne dorim să le urăm un bun venit călduros în lumea IT studenților din Iași și Cluj și să le oferim o experiență de învățare și informare accelerată, prin intermediul conținutului pregătit de către colegii noștri.

Veștile bune merită împărtășite! Cunoașteți studenți care sunt interesați de domeniul IT? Aici vor găsi detaliile complete și link-urile de înscriere pentru fiecare sesiune în parte.

Fiecare sesiune necesită o înscriere separată. Evenimentul va avea loc pe Microsoft Teams.

O zi frumoasă în continuare,
Echipa Yonder