Felvételi a BBTE Mentor Klubba

A Babeș–Bolyai Tudományegyetem Magyar Tagozata a 2020–2021-as egyetemi tanévben immár ötödik alkalommal szervezi meg a BBTE Mentor Klub tehetséggondozó programját, amelybe 2020. október 11-ig várják a jelentkező hallgatókat.

A programba szakiránytól függetlenül minden BBTE-n tanuló alap- és mesterképzéses magyar hallgató jelentkezhet. A képzéssorozat összesen 10 témakört jár körbe. A résztvevők többek között a hatékony időmenedzsment, a tárgyalástechnika, a stresszkezelés, valamint az előadástechnika rejtelmeibe nyerhetnek betekintést. A járványügyi helyzetre való tekintettel az idei képzések online formában zajlanak.

A felvételt nyert hallgatók kiválasztása a beküldött önéletrajzok és motivációs levelek alapján történik.

Jelentkezési határidő: 2020. október 11.

További részletek a képzésekről, a képzőkről és a felvételi menetéről a Mentor Klub hivatalos weboldalán: www.bmk.granturi.ubbcluj.ro