Elindult az UBBstudJobs online állásbörze

A Babeş-Bolyai Tudományegyetem az UBBstudJobs online állásbörze megtekintésére hív. A webes  felület elsősorban az egyetem diákjai és végzős hallgatói számára készült, ahol 42 belföldi és nemzetközi cég által feltöltött közel 210 állásajánlat, szakmai gyakorlat, internship program részletes leírása olvasható.

A job.stud.ubbcluj.ro online állásbörze oldalon a következő lehetőségeket biztosítjuk:

• a hallgatók képzési- és karrierszintjének megfelelő állásajánlatok (szakmai gyakorlatok, internship programok, entry level „belépő szintű” és mid level „felső szintű” részmunkaidős vagy teljes munkaidős állások);
  • a Curriculum Vitae és/vagy a szándéknyilatkozat feltöltésével közvetlen módon lehet megpályázni a meghirdetett állásokat és helyeket;
  • e-mailben vagy a közösségi oldalakon egy feltöltött állást népszerűsíthetünk, ajánlhatjuk ismerőseinknek és barátainknak;
  • az UBBstudJobs adatbázisába való feliratkozás;
  • a munkaerő-piaci elvárások felderítése és megismerése a jelen projektben részt vevő cégek és társaságok bemutatkozására szánt menüpontban.

Az oldalon található még egy külön fórum, valamint egy eseménynaptár a rendezvényekről és karrierlehetőségekről, ahol értesülni lehet a munkaerőpiac legfontosabb elvárásairól, újdonságairól. Részletesebb információk a http://job.stud.ubbcluj.ro oldalon olvashatók.