În atenţia studenţilor anului III şi prelungire de şcolaritate

Studenţii de la specializările Informatică cu limba de predare română şi engleză, anul III şi cei aflaţi în prelungire de şcolaritate care nu au promovat cursul opţional I şi îl au trecut în contractul de studiu pentru anul universitar 2015/2016, semestrul II, pot să opteze până vineri, 4 martie 2016, pentru cursurile opţionale cuprinse în pachetul CO4 şi CO5 alese de colegii lor şi care figurează pe orarul din acest semestru.

Cursul opţional ales nu poate să se regăsească printre disciplinele promovate deja pe parcursul şcolarităţii.

Alte informaţii se pot obţine de la secretarele specializărilor:

• Informatica limba de predare română: doamna Gherman Simona, email: simonag@math.ubbcluj.ro
  • Informatica limba de predare engleză: doamna Bal Elvira, email: bal@cs.ubbcluj.ro