Reminder pentru studenţi: deadline-ul pentru alegerea cursurilor opţionale este 29 mai

Reamintim studenţilor că termenul limită de alegere a cursurilor opţionale este 29 mai 2014. După această dată, se vor decide ce cursuri opţionale se vor tine şi care se vor elimina (din cauza numărului insuficient de studenţi). În perioada 3-10 iunie studenţii pot face completări sau modificări la contracte, dar alegând numai cursuri opţionale dintre cele fixate a se desfăşura.

Studenţii de pe domeniul Informatică pot alege liber cursuri opţionale din pachetele de la toate specializările de Informatică (română, engleză, maghiară), iar cei din domeniul Matematică între cele oferite lor din diversele pachete propuse.