Coffee with Bosch – La o cafea cu Bosch

Compania Robert Bosch, doreşte să vă invite la evenimentul „La o cafea cu Bosch”, organizat în data de 29 mai 2014, orele 16.00-18.00, în sala C310, clădirea FSEGA a Universităţii Babeş-Bolyai din Cluj-Napoca şi care se adresează studenţilor şi profesorilor Facultăţii de Matematică şi Informatică ai UBB.

Compania Robert Bosch este reprezentată în Cluj prin două divizii: cea de Engineering şi cea de Producţie de componente electronice pentru Industria Automotive.

Evenimentul Coffee with Bosch este o prezentare de companie sub forma unei invitaţii la o discuţie informală, la o cafea, menită să apropie studenţii şi profesorii de compania Bosch şi să răspundă întrebărilor de detaliu sau tehnice, referitoare la proiecte, programe sau moduri de colaborare viitoare.

Din agenda evenimentului:

• 16.00-16.15 – Welcome of students and professors
  • 16.15-16.55 – Research & Development presentation – Engineering Division – Mr. Marco Schwarzmueller, Mr. Catalin Golban, Mr. Florin Cotofan
  • 16.55-17.10 – Coffee break
  • 17.10-17.45 – Technical Engineering Functions – Cluj Plant – Mr. Ludwig Kemmler, Mr. Wolfgang Fuerst, Mr. Marius Rusu
  • 17.45-17.50 – HR – Programs for students – Cluj Plant – Ms. Gabriela Olar
  • 17.50-18.00 – Q&A session