A Matematika és Informatika Kar előadás-kínálata a 2013–2014-es tanév II. félévében, az Egyetem a közösségben. Folyamatos képzés a közösségnek elnevezésű program keretében

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem keretén belül működő Folyamatos Képzési Oktatóközpont Egyetem a közösségben. Folyamatos képzés a közösségnek címmel indított felnőttoktatási programot. A kezdeményezés a helyi közösség 18. életévét betöltött tagjainak biztosít hozzáférést a minőségi oktatáshoz. A képzés mindazok számára nyitott, akik jelen pillanatban nem rendelkeznek hallgatói státusszal az egyetemen.

Az előadások megtartására a 2013–2014-es tanév II. félévében kerül sor, 2014. február 24. és 2014. június 6. között, a kari honlapon hamarosan megjelenő órarend szerint.

Részletek az oktatóközpont honlapján

Az előadás címe Nyelv Oktató neve Kreditszám Évfolyam (alapképzés – A /mesteri – M)
Proiectare Web şi optimizare román dr. Sanda Dragoş adjunktus 5 III – A
Mesterséges intelligencia magyar dr. Csató Lehel docens 6 II – A